Po ponad 9 latach zawodowego powiązania z branżą deweloperską przekazałem ponad 500 lokali mieszkalnych moim Klientom i ogrom bezcennych doświadczeń.

W pracy jestem w pracy i po pracy w zasadzie też. Pracoholizm? Zdecydowanie nie. Z dumnie brzmiącym – ja nie pracuję, bo praca to moja pasja, w zupełności się utożsamiam.

Pracuję każdego dnia, najlepiej jak potrafię, z największym zaangażowaniem i pełnym przekonaniem, bo po prostu to lubię.

DĄŻĘ DO DEWELOPERSKIEJ BIEGŁOŚCI, KTÓRA JEST JEDNAK NIEKOŃCZĄCĄ SIĘ BUDOWĄ

Jako Prezes Zarządu w różnych spółkach, kierownik kontraktów budowlanych i Deweloper z Pasją, popełniłem już wiele błędów. Jedne były bardziej spektakularne i zakrawały o katastrofę budowlaną, inne zaliczyłbym co najwyżej do skali drobnych niedopatrzeń. Każdy z nich zdawał się być nawet cenniejszy niż sukcesy. „Ucz się na błędach” znamy wszyscy, „Ucz się na sukcesach” zdaje się nigdy nie wybrzmiewać. Dlatego…

9 lat doświadczenia
500 przekazanych lokali

I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE:
CIĄG DALSZY TEJ HISTORII
NASTĄPI

CHCĘ DZIELIĆ SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ, DOŚWIADCZENIEM I REALNIE POMAGAĆ

Błędów do popełnienia jest wiele, często niezwykle kosztownych. Dlatego właśnie postanowiłem, że w myśl zasady – sukces, którym się nie dzielimy, staje się porażką
– podzielę się swoim sukcesem. Poprzez warsztaty, prelekcje i materiały szkoleniowe wspieram tych, którzy są dopiero na początku budowy, którą ja, w dużej mierze, już zrealizowałem.